Yükleniyor..
Arama kriterlerine uygun
128 sonuç bulundu

Seçiminiz

Ürün Grupları

Markalar

Pil

Güç Seçenekleri

Renk

Sadece

Fiyat Aralığı

Eleaf Elektronik Sigara Markası ve Eleaf E-Sigara Markalarına bu kategori üzreinden ulşabilirsiniz.  2011 yılında kurulan marka iStick modeli ile eletkronik sigara sektörüne adım atmış olup daha sonra ürettiği iJust serisi sektördeki yerini sağlaştırmıştır. Satın alacağınız tüm Eleaf markalı ürünler aynı gün size kargolanmaktadır. Detaylarına ürün resmine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kapıdaödemeli olararak vereceğiniz siparişinizde kapıda kredi kartı yada kapıda nakitödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Eleaf Elektronik Sigara Markası

Sigarayı bırakmak isteyen ya da sürekli olarak ücretlerine yapılan vergi zamlarından dolayı tasarruf sağlamak isteyen kişiler için elektronik sigara bir alternatif olarak gelmiştir. Aynı zamanda sigara dumanının aksine buhar üretimi sağlamakta olan elektronik sigaralar yine maddi yönden olduğu gibi sağlık yönünden de avantajlı olmaktadır.

Kaliteli bir elektronik sigara seçimi ile kişiler sağlık, zevk ve tasarruf açısından büyük avantajlara sahip olacaktır. Piyasada bulunan birçok elektronik sigara markası kalitesiz ve tatsız olarak duman üretmekte ve aynı zamanda kalitesiz yapısından dolayı bataryaları birkaç saate tükenebilmektedir.

Bütün bu olumsuzluklara bir çözüm sunmakta ve daima arkasında daha güler yüzlü müşteriler bırakmayı amaçlayan eleaf elektronik sigara markası gerek kalitesi ve gerekse kişilere sağladığı maddi tasarruf ile bu piyasada en büyük hizmeti sunmaktadır.

Her müşterisinin isteklerini karşılayacak modeller geliştirmekte olan eleaf elektronik sigara firması ürettiği cihazlara birçok modlar koymakta ve kişiler bu sayede normal sigarayı neredeyse hiç aramamaktadır. Her modelinde farklı özellikler bulunan eleaf , zengin ürün ağı ile yine her kesime hitap edebilmektedir.

Eleaf Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik sigara piyasasında kaliteli ve uygun hizmeti ile kısa sürede yer edinmiş olan eleaf elektronik sigara modelleri , kısa sürede bu sektörde en üst sıralarda yer alan firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Eleaf elektronik sigara modelleri her kişinin isteğini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Gerek teknolojik olarak gerek tasarımsal olarak şık ve kullanışlı modelleri ile gün geçtikçe normal sigaraların yerini almaya devam ediyor.

Yakın zamanda yenilenmiş buhar özelliği ile piyasaya sürülen eleaf istick 60W modeli sağladığı birçok teknolojik özellikler ile yüksek sıralarda hızla yerini almaya başladı. Sıcaklık kontrol modu, 4.5 ml değiştirilebilir sıvı tankı ve ayarlanabilir hava akımı özellikleri ile bu model çıktığı günden beri kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir.

Yine istick serisinden olan eleaf istick basic modeli şık tasarıma sahip olmakla birlikte 2300 mAh batarya kapasitesi ve 2 ml sıvı likit kapasitesine sahip olmaktadır. Bu üründe diğer ürünler gibi çok tutulanlar arasında yer almakta ve gün geçtikçe normal sigaraların yerini hızla almaya devam etmektedir.