Yükleniyor..
Arama kriterlerine uygun
41 sonuç bulundu

Seçiminiz

Ürün Grupları

Markalar

Nikotin Oranı

Sadece

Fiyat Aralığı

Five Pawns Nedir?

Five Pawns yolculuğuna 2012 yılında, her yerden - satranç oyunundan - ilham aldığımızda başladı. Yedi yıl önceki o dönüm noktasından bu yana, şirket sektördeki premium e-likit şirketine dönüştü.

E-likit lezzet karışımları yaratma sürecinin, satrançta piyon taşlarını hareket ettirmeye benzediğini fark ettik, çünkü "piyon" "kişinin amacını ilerletmek için kullanılan veya manipüle edilen biri veya bir şey". Satranç oyununun, Five Pawns'ın tipik e-likit lezzet profiline çok benzer şekilde, çeşitli sonuçları olan karmaşık ve karmaşık bir arayış olması da uygundur.

Bu ilham anından kısa bir süre sonra, Five Pawns, e-sigara uzmanı ve deneyime yönelik seçici yaklaşımı için yaratılan 5 karmaşık, el yapımı e-likit aromasıyla başladı. Beş geleneksel tadın insan damak tarafından ayırt edildiğini kabul ettiler: Tatlı, acı, ekşi, tuzlu ve umami (iştah açıcı olarak tanımlanır). Bu nedenle, her Five Pawns ürün grubu, beş lezzetin her birini karşılayan bir içerik karışımına sahiptir. Ve dolayısıyla adı.

Bu yenilikçi kuruluş konseptiyle Five Pawns, elektronik sigara endüstrisinde lider bir e-sıvı üreticisi ve çevrimiçi perakendeci haline geldi. Eşsiz vape aromaları yaratan şirket, "molekül yukarısından" başlayarak e-likitler üretiyor, böylece her lezzet ödünsüz kalıyor ve birinci sınıf malzemelerle ve hiçbir zaman yapay tatlandırıcılar olmadan yaratılıyor. Five Pawns'ın yarattığı en iyi vape lezzetlerinden bazıları ödüllüler ve hem tadı hem de değeri anlayan seçici elektronik sigara meraklıları tarafından çok aranıyor.

Premium e-likit şirketinin güçlü yönleri, vaping meraklılarına hizmet etmek için yorulmadan çalışan harika insanlardan oluşan ekip tarafından tanımlanmaktadır. Ekip üyeleri, iş ortakları ve müşteriler gibi şirket etrafındaki insanları güçlendirmek; organizasyonu, markasını, ürünlerini, vizyonunu ve başkalarına ilham verdiğini hissettiğimiz bir yaşam tarzını güçlendirir.